M Renovo Film B.V. Blekerstraat 3 2222 AN Katwijk Industrieterrein 't Heen Telefoon 071 - 40 281 44 Fax 071-40 818 03 Email film@renovo.nl Webpage www.renovo-film.nl •c Foto MAB ruimte voor een kiosk, horeca en megastores. De planning is dat het complex in het najaar van 2004 zal opengaan voor het filmpubliek. Lelystad Het Alpha Theater in Lelystad breidde in oktober de capa citeit uit van drie naar vijf zalen. De aankoop van het pand naast de bestaande bios coop resulteerde in twee klei ne, sfeervolle filmzalen. Utrecht 8 november jongstleden kon filmminnend Utrecht weer terecht in Pathé Rembrandt Theater aan de Oude Gracht. De bioscoop in Utrecht, een van de oudste van Nederland, onderging de afgelopen maan den een grondige opknap beurt. Vooral de grote zaal met 458 stoelen kreeg een forse facelift. Zaal 2 en 3 zijn inmiddels ook uitgerust met een up-to-date digitale geluids installatie. Amersfoort Ook het Grand Théatre in Amersfoort, het paradepaardje van Jogchem's Theaters, onder ging een veran dering. De wel haast beroemde filmbar met open haard op de hoger gelegen foyer werd alweer enige weken geleden omgetoverd tot een extra bioscoopzaal. Het complex aan de Amers- foortse Snouckaertlaan kreeg daarmee acht zalen. Enschede Bepaald niet onopgemerkt is het 90-jarig jubileum van Alhambra Enschede gebleven. Op 10 december jongstleden werd op sfeervolle wijze gevierd dat deze 90-jarige nog springlevend is. Gastheer en - vrouw Nieuwendijk- Lievenboom boden de gasten een fantastische avond aan met de première van De tweeling en een swingend feest na afloop. Dit feest luidde het jubileumjaar in waarin het Enschedese filmpubliek getrak teerd zal worden op veel originele activiteiten in deze oudste bioscoop van Nederland. Mary-Elsbeth en Paul Nieuwendijk besloten de genodigden voor de feestelijke viering van het 90-jarig bestaan te vragen een donatie te doen aan de eveneens jarige Bio-Kinderrevalidatie. -"\ HOLLAND FILM NIEUWS -33

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 32