0 B /CStti, vlnr: Martina Kense, Yvonne Troost, Jayanthi Soerdjbalie en Waldo Aikema Bij Cine-View hebben enkele personeelsmutaties plaatsgevonden. Martina Kense is de nieuwe office-manager. Yvonne Troost is verantwoordelijk voor de verwerking van de diacontracten en de pro ductie. Bij de nieuw opgerichte studio van Cine-View is Waldo Aikema in dienst getreden. Hij verzorgt het ontwerpen van de dia's,^ de websites en de andere nieuwe projecten. Tot eind juli zal Jayanthi Soerdjbalie (Jay) bij Cine-View werkzaam zijn als stagiaire. Rob Jongmans, senior vice president managing direc ter van Buena Vista Home Entertainment Benelux werd onlangs benoemd tot senior vice president managing director van Buena Vista International en Buena Vista Home Entertainment Benelux. Ook Eline Danker, vice presi dent en general manager van Buena Vista International Netherlands heeft haar verant woordelijkheden uitgebreid. Zij mag zich voortaan vice presi dent en deputy general mana ging director van Buena Vista International Benelux en Buena Vista Home Entertainment Benelux noemen. Voor de film- en video activi teiten en de nieuwe divisies voor muziek, licensing, publis- hing en het Internet ontstond er bij de Arcade Movie Company behoefte aan meer ruimte. Per 1 juni is het bedrijf onder de nieuwe naam Bridge Entertainment Group BV te vinden in Hilversum. Bezoekadres: Lorentzweg 46B - 1221 EH Hilversum Postadres: Postbus 217 - 1200 AE Hilversum Algemeen telefoonnummer.: 035-6882888 Faxnummer: 035-6882800 e-mail adres: info@bridge-enter- tainment.nl Het adres van de Belgische ves tiging blijft ongewijzigd: De Wandstraat 209-213 - 1020 Brussel Tuul Bish heeft inmiddels de J burelen van de NFC verlaten. Haar functie als secretaresse op het multifunctionele secretari aat van de NFC is overgenomen door Vicky Detmers Blom. Voorheen was zij medewerkster bij het makelaarskantoor Zadelhoff. Daarvoor was zij negen jaar werkzaam bij het Ministerie van Buitenlandse Zaken. Kadir Selcuk is per 1 mei in dienst getreden bij Lantaren/Venster in Rotterdam. Hij zal verantwoordelijk zijn voor de reguliere filmprogrammering en de opzet en planning van de cinematheek. Joop Verdenius volgt Kadir Selcuk op als booker bij de pro- grammadienst van het Filmmuseum. Hij treedt per 1 juli 2000 in dienst. Dorien van de Pas' bureau Dial M for Movies, Marketing and More is verhuisd. Zij is te vin den op de Jacob van Lennepkade 334-R, 1053 NJ Amsterdam. Telefoon 020-6168169, fax 020- 6897575. Per half juli gaat Marleen Pagrach op parttime basis het A-Team coachen. Dat bete kent voor haar een terugkeer naar "de onafhankelijken", waar ze na vijf jaar bij "major" Warner Bros. en een half jaar coaching bij het Buena Vista sales team veel zin in heeft. Daarvoor werkte Marleen jaren lang bij Concorde en Gofilex. A- Film Distribution zegt blij te zijn met haar komst en hoopt van haar expertise gebruik te kun nen maken om de (grote) plan nen voor de toekomst vorm te geven. Dat A-Film Distribution is ver huisd meldden wij al in het vorige nummer van HFN. Inmiddels is ook het telefoon nummer bekend: 020-4210038. Het faxnummer luidt: 020- 4210039. ioscoop Exploitatie Minerva laat weten dat na drie productieve jaren Lucia Alleman het bedrijf heeft verlaten. Zij wil zich, naast haar redactionele bij dragen voor Holland Film Nieuws, intensiever gaan bezighouden met schrijven. Per 26 juni gaat Mar ja de Gooijer het secretariaat bemannen. Lien van der Kooi is per 17 april bij Minerva Bioscopen in dienst getreden als marketing manager. Zij was voorheen werkzaam bij Pathé. o o ■o 3 M lil U E C

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 6