Algemeen Bedrijfs-Reglement Inschrijvingen Het Hoofdbestuur heeft sedert de vo rige publicatie in „Film" van mei 1971 besioten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsre- glement aan: de Firma Rex Theater te Amsterdam, tot het exploiteren van de permanente bioscoop A: Rex Theater te Amster dam, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Cher- moek's Theaters; de CV. Desmet's Bioscoopexploitatie te Amsterdam, waarvan beherende vennoten zijn Mevrouw H. M. P. De- smet-Andriessen en de heer T. J. M. Desmet, tot het exploiteren van de permanente bioscopen A: Theater De smet en Ciné D te Amsterdam, welke zaken voorheen ten name van de oude CV. Desmet's Bioscoopexploitatie (beherend vennoot: wijlen de heer T. M. J. Desmet) in het Bedrijfsregister waren ingeschreven; de N.V. Mij voor Cinegrafie te Am sterdam tot het exploiteren van de permanente bioscoop A Bijou te Hil versum, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door Mr. P. A. Meer burg; de Mafomij Madrid-Fortuna Mij N.V. te Amsterdam tot het exploiteren van de permanente bioscopen A Cinema Parisien en Centraal Bioscoop te Am sterdam, welke bioscopen voorheen werden geëxploiteerd respectievelijk door de N.V. Fortuna en de N.V. Ma drid; de Firma P. F. Standaert en Zonen te Terneuzen tot het exploiteren van de permanente bioscopen A Luxor en Concertgebouw te Terneuzen en Ledel te Oostburg, welke bioscopen voor heen ten name van wijlen de heer P. F. Standaert in het Bedrijfsregister wa ren ingeschreven; de Stichting Sociaal Cultureel Cen trum ,,De Wipmolen" te Alblasserdam, tot het exploiteren van de permanente bioscoop B Dorpshuis, aldaar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Stichting Dorpshuis; de heer P. A. M. de Witte te Gorin- chem tot het exploiteren van de per manente bioscoop A Roxy Theater, al daar, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Luxor Ex ploitatie Mij. te Roosendaal; de heer F. P. M. J. van den Maagden berg te Leerdam tot het exploiteren van de permanente bioscoop A City Theater te Leerdam, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Luxor Exploitatie Mij. Uitschrijvingen en andere beslissingen Het Hoofdbestuur heeft sedert de vo rige publicatie van mei 1971 uitge schreven de volgende permanente bio scopen: Alcazar, Helmond; Astoria, Winterswijk; Hollandia, Spekholzerhei- de (Gem. Kerkrade); Goorse Bio scoop, Goor; Centraal, Someren; Cor so, Leek; Nieuwe, Lochem; Sportho tel, Nieuwkoop; Tobi, Vaals; Luxor, Veenendaal; City (verwoest), Wage- ningen. Tevens heeft het Hoofdbestuur uitge schreven de filmproduktiezaken: Kap pa Filmproduktie; Nederlandse Film productie Maatschappij (tevens ver huur); Standaardfilms Productie Maat schappij; Helicon Films; Cineurope en Sapphire Film Productie. Uitgeschreven zijn voorts de produk- tiezaak en het filmverhuurkantoor van Haghefilm. Vervallen is verklaard de aan de N.V. Royal Film te 's-Graven- hage verleende toestemming tot het exploiteren van een nieuwe permanen te bioscoop A te 's-Gravenhage onder de naam Royal Silver, aangezien niet is voldaan aan de gestelde conditie om met deze bioscoopexploitatie een aan vang te maken voor 1 december 1970. Het Hoofdbestuur heeft voorts nota genomen van een statutenwijziging, welke heeft geleid tot een naamswijzi ging van Universal International Films Nederland N.V. in: Cinema Internatio nal Corporation (Nederland) N.V., en tot een aantal wijzigingen in de aan- delensituatie, welke veranderingen het Hoofdbestuur heeft goedgekeurd, zulks met dien verstande dat ook voor even tuele nieuwe wijzigingen tevoren de goedkeuring van het Hoofdbestuur wordt gevraagd. Tenslotte heeft het Hoofdbestuur aan de Firma Bioscoop Concertgebouw te Bilthoven besloten toestemming te verlenen tot het verplaatsen van haar bioscoopexploitatie Concertgebouw te Druten naar het Ontspanningsgebouw aan de Veerstraat, aldaar. De Commissie Nieuwe Zaken heeft op 7 mei 1971 besloten, toestemming te verlenen als bedoeld in artikel 7 van het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de Stichting Singer Memorial Founda tion, Oude'Drift 1 te Laren (N.H.) tot het gaan exploiteren van een perma nente bioscoop B aldaar, zulks onder bepaalde voorwaarden. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten de Firma Rex Theater, corr.- adres: Smaragdplein 5, Utrecht, fir manten: B. van Helden en J. B. Engel, exploitanten van het Rex Theater te Amsterdam; de nieuwe CV. Desmet's Bioscoop exploitatie, Joh. Verhulststraat 123 te Amsterdam, exploitante van de bio scopen Theater Desmet en Ciné D. aldaar; de Mafomij Madrid-Fortuna Mij. N.V., Nieuwendijk 69 te Amsterdam, exploi tante van de bioscopen Cinema Pari sien en Centraal Bioscoop, aldaar; de Firma P. F. Standaert en Zonen, Westkolkstraat 8-10 te Terneuzen, fir manten: P. A. I. en J. M. O. Standaert, exploitante van de bioscopen Luxor en Concertgebouw te Terneuzen en Ledel Theater te Oostburg; de Stichting Sociaal-Cultureel Cen- t. jm „De Wipmolen", Zeevaartschool laan 1 en 3 te Alblasserdam, (leider: D. J. Laheij), exploitante van De Wip molen, welke bioscoop in het voorma lige Dorpshuis te Alblasserdam is ge vestigd; de heer P. A. M. de Witte, Appeldijk 57-61 te Gorinchem, exploitant van de Bioscoop Roxy Theater, aldaar; de heer F. P. M. J. van den Maagden berg, Achter de Kerk 19 te Leerdam exploitant van de bioscoop City Thea ter, aldaar. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten zijn in de afgelopen maanden van het lidmaat schap vervallen: de voormalige CV. Desmet's Bio scoopexploitatie, waarvan beherend vennoot was wijlen de heer T. M. J. Desmet, exploiterende de bioscopen Theater Desmet en Ciné D te Amster dam; Mr. P. A. Meerburg, voormalig ex ploitant van de bioscoop Bijou te Hil versum; de Amsterdamsche Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen Fortuna N.V., voormalig exploitante van de Parisien Cinema te Amsterdam; de Maatschappij tot exploitatie van roerende en onroerende zaken „Ma drid" N.V., voormalig exploitante van Bioscoop Centraal te Amsterdam; de Stichting Dorpshuis in liquidatie, voormalig exploitant van de perma nente bioscoop Dorpshuis te Alblas serdam; de N.V. Luxor Exploitatie Mij. (direc teur: de heer J. A. van Unen), voorma lig exploitante van de permanente bio scopen Roxy Theater te Gorinchem en City Theater te Leerdam; 27

Film | 1972 | | pagina 27