De Bondsvoorzitter, J. G. J. Bosman overhandigt een van de geschenken aan mejuffrouw Krietemeyer \SCOopreclame-Exploitanten en de heer W. Hemelraad, lid filmverhuurder. Zij allen prezen de jubilaris voor zijn grote werklust, zijn doorzettingsvermogen en zijn bekwaamheid op de verschillende terreinen in de filmwereld en brachten hem dank voor al hetgeen hij voor het bedrijf en de verschillende afdelingen en commissies in het bijzonder, heeft gepresteerd. Door de talrijke aanwezigen zijn aan de jubilaris tijdens de ontvangst vele per soonlijke cadeaus overhandigd en er kwamen ettelijke gelukstelegrammen binnen van hen die tot hun spijt ver hinderd waren aanwezig te zijn. De jubilaris dankte tenslotte voor de overstelpende blijken van waardering en sympathie, die hij ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum had mogen ondervinden. In zijn terugblik over de afgelopen periode, schetste hij de zeer aparte sfeer die het film- en bioscoop bedrijf door de jaren heen heeft geken merkt, een sfeer die het werken in dat bedrijf een bepaalde charme geeft. Ook hij heeft zijn teleurstellingen ge kend, maar dit zal een ieder die zeer langdurig in een bedrijf werkzaam is, ongetwijfeld overkomen. De positieve kanten overheersen echter duidelijk er. hij hoopt dan ook gedurende de nog overblijvende jaren zijn beste krachten aan het bedrijf te kunnen blijven geven. Deze woorden werden door een krach tig applaus van de aanwezigen onder steund. Deze glorieuze dag voor de jubilaris en zijn gezin werd besloten met een feestelijk diner, aangeboden door het Hoofdbestuur, aan het slot waarvan de jubilaris te kennen gaf, dat deze blijde dag nog zeer lang als een absoluut hoogtepunt in zijn herinnering zal blij ven voortleven. Mej. Mr. C. A. Krietemeyer Op 11 mei vierde Mej. Mr. O A. Kriete meyer in de kring van de medewerkers van het Bondsbureau, waarbij ook enig? leden van het Hoofdbestuur aanwezig waren, haar 25-jarig jubileum. De Bonds voorzitter, de heer J. G. J. Bosman, schetste met waardering haar zeer tal rijke verdiensten in velerlei secretaria ten en aanverwante werkzaamheden, waarbij haar toewijding en accuratesse er borg voor stonden dat al het vele en dikwijls bijzonder gecompliceerde werk, steeds feilloos verliep. Haar taken gin gen dikwijls ver uit boven hetgeen nor maliter van een directiesecretaresse mag worden verwacht en haar werd daar voor hulde en dank gebracht. De heer Bosman liet zijn woorden vergezeld gaan van geschenken, aangeboden door het Hoofdbestuur, het Productie fonds en hemzelf. Vervolgens werd de jubilaresse nog mede namens de collega's in lovende bewoordingen toegesproken door de Bondsdirecteur, de heer J. Th. van Taalingen, en de heer H. W. Hagenberg, directeur van het bondsbureau diebei- den eveneens fraaie geschenken aan boden. F. J. M. Perquin Op 11 maart was het de heer F. J. M. Perquin die als vooraanstaand mede werker van de afdeling administratie van het Bondsbureau in aanwezigheid van zijn gezin, werd gehuldigd ter ge legenheid van het feit, dat hij per 1 maart 25 jaar aan het bureau was ver bonden. Hij werd toegesproken door de Bonds directeur, de heer J. Th. van Taalingen, die zijn loopbaan in herinnering riep, te beginnen bij de toemalige deviezen- administratie, later overgaande in de algemene boekhouding van de organi satie zowel als van het bureau. Hij schetste de jubilaris als een zeer be kwame en betrouwbare kracht, aan wie veel en belangrijk werk in het admini stratieve vlak kon worden toever trouwd. Hij sprak tenslotte de hoop uit, dat de organisatie nog vele jaren van de kwaliteiten van de jubilaris gebruik zal kunnen maken en liet zijn woorden vergezeld gaan van een persoonlijk geschenk. Vervolgens voerden nog enige colle ga's het woord, waarna de heer H. W. Hagenberg, Bureaudirecteur, namens de medewerkers van het bureau enige fraaie cadeaus aanbood. De Bondsvoorzitter, de heer J. G. J. Bosman, mede sprekende namens het Hoofdbestuur, besloot de rij van spre kers met een korte toespraak, waarbij hij de woorden van de Bondsdirecteur onderstreepte en daaraan zijn persoon lijke felicitaties toevoegde. Bondsdirecteur J. Th. van Taalingen wenst de heer Perquin geluk 22

Film | 1972 | | pagina 22