Photokina pas in 1963 De film in Oost-Duitsland Wijziging Naam- en Adres!ijst Opgare no. 1 Examen-uilslagen Diploma-B aam R. Adema, Heemstede G. P. Bierling. Leek D. N. van Hest. Den Haag B. Kamerman, Den Haag *G. Moes, Oldenzaal P. Rol. Emmeloord H. Schadenberg. Harlingen *H. P. J. Starmans. Utrecht C. M.M. v. Zwet, Dordrecht G. J. Winter. Den Haag H. J. Hazelhorst. Aadorp Diploma A T. v. d. Akker. Hilversum R. F. Arkenbout, Den Haag A. Berges, Amsterdam A. G. Heeren. Nijmegen J. J. van Hese, Goes H. W. Hummeling, A'dam H. A. Jansen, Utrecht H. Sablerolle. Den Haag E. Smol, Dordrecht H. F. Weier, Amsterdam G. A. Duivenvoorde. Doorn Praktijk-Certificaat J. P. Arents. Lobith Blaauw. Musselkanaal W. G. v. Brakel. Venlo G. Hardeman. Veenendaal R. D. v. d. Heuvel. Heemskerk H. Hilgeman. Den Haag A. J. Kaiser, Voorburg G. M. J. Moonen, Schaesberg G. G. Overbeek. Rotterdam W. Ponsie, H. v. Holland L. Salden, Stein C. J. Snabilié. Amsterdam L. W. Tol, Brielle J. M. Veldhuizen. IJsselstein J. A. W ijnstroot. Amersfoort A. Homan, Delft F. Brinkman. Maastricht Bioscoop Frans Hals, Haarlem Camera, Groningen Capitol. Den Haag Museum v. Onderwijs, Den Haag E.B.O, Oldenzaal 't Voorhuys. Emmeloord Harlinger Bioscoop. Harlingen A. F. Wolf f. Utrecht Luxor, Dordrecht Thalia. Den Haag Palace. Almelo Cinecentrum, Hilversum Asta. Den Haag l itkijk, Amsterdam militaire dienst Grand Theater. Goes Concordia. Bussum Cinecentrum. Hilversum Seinpost. Scheveningen militaire dienst Cinema Hollandia. A'dam Ons Huis. Doorn Cinema. Lobilh Luxor, Arnhem Royal. Blerick Luxor. Veenendaal kamptheater, 't Harde Min. v. Buitenl. Zaken Forum Voorburg Asta Theater. Schaesberg 't Slag. Rotterdam Odeon Theater. Monster Bio Theater. Stein De Liefde, Amsterdam Luxor, Brielle Fulco Theater, IJsselstein Jul. v. Stolbergkaz, A'foort Munt Bioscoop, Enkhuizen Lux. Maastricht De eerstvolgende Photokina. die beschouwd wordt als de grootste tentoonstelling van foto- en filmapparatuur in Europa, zal worden gehouden in 1963 en niet in 1962, zoals oorspronkelijk in het voornemen lag. Evenals in vorige jaren zal de Photokina in 1963 worden gehouden in Keulen, waarschijnlijk in het voorjaar. Het ligt in de bedoeling om de Photokina in de toe komst steeds om de drie jaar te houden en niet meer om de twee jaar, zoals tot nu toe steeds het geval is geweest. De organisatoren van de Photokina. die aanzienlijke steun ontvangen van de Westduitse technische industrie. zijn van mening, dat de technische ontwikkeling op het gebied van de foto- en de filmtechniek in de toekomst aanzienlijk minder snel zal verlopen en dat sensationele ontdekkingen in de komende jaren onwaarschijnlijk zijn. De filmproductie uit de landen achter het IJzeren Gor dijn overheerst in sterke mate de programma's van de Oostduitse en de Oostberlijnse bioscopen, die zich op slechts enkele uitzonderingen na in handen van de over heid bevinden. Uit de communistische landen werden in 1960 niet minder dan 69 films in Oost-Duitsland inge voerd, waaronder 36 Russische, terwijl het land zelf zes tien speelfilms produceerde. Lit de westelijke landen kwamen vorig jaar nog 24 films, waarvan de helft uit Frankrijk en Italië afkomstig was. West-Duitsland leverde in 1960 slechts vijf speelfilms. Het bioscoopbezoek in Oost-Duitsland en Oosl-Berlijn blijft nog steeds een daling vertonen; in 1960 werden 238 millioen bezoekers geteld tegen 258.6 millioen het jaar tevoren. Pag. 6: Afdeling Het Noorden Het secretariaat Marktstraat 55 wijzigen in: Molenberg 17a. Pag. 37's-Gravenhage-Capitol Toevoegen na tel. 1139 19 van Hollywood Theater: ..I P. v. d. Berg, leider f'. Pag. 50: Lekkerkerk. Amicitia Schrappen: ..tmej. A. J. M. Fortuin, leidster)". Pag. 57: St. Oedenrode De vermelding .,|J. P. A. Biemans. algemeen leider)" veranderen in: .,(J. M. P. van Oor schot, leider en J. P. A. Biemans, technisch leider)". Pag. 60Renswoude De gehele vermelding onder Renswoude schrap pen. Toevoegen achter Renswoude: (zie Veenen daal). Pag. 70: Veenendaal De vermelding ..(zie onder Renswoude)" schrappen. De volgende vermelding toevoegen: 08385 Luxor Theater. Vendelseweg 40, tel. 23 76, (G. J. C. W. Westland, leider), J. B. Westland. corr.-adres: Alteveerselaan 25, Velp. tel. 0 8302-28 16. (Zie ook onder Arnhem-Corso). Pag. 64: Schiedam. Monopole Schrappen: „(b.g.g. 67292), (W. J. de Bruijn. leider)". Pag. 67: Terschelling Het kengetal 0 5620 is nog niet in gebruik. Pag. 72: Vlieland Het kengetal 0 5620 is nog niet in gebruik. Pag. 72: Volendam Toevoegen achter Julianaweg 83: tel. 323. 174

Film | 1961 | | pagina 26